מכתבי תודה

יעל היקרה ,

נפגשנו לראשונה ב"פרדס" של תפוז …בפורום תאומים ושלישיות.

אני לא האמנתי שאצליח לסחוב את ההריון היקר הזה שהגיע אחרי כמה שנים ו-2 הפלות ובאמצע תהליך אימוץ עד לשבוע 37+6 .

עד שלא שמעתי את יובל ואחריה את מעיין בוכים לא האמנתי שלהריון הזה יהיה סוף טוב.

בשבוע 34 פגשתי אותך לראשונה במפגש לקראת הנקת תאומים . במפגש דיברת המון תאכלס , הסברת, נתת עצות פתאום זה נהיה מושי , אבל עדיין לא האמנתי באמת.

ואז 2 המופלאים הגיעו  בניתוח קיסרי בצהרי יום מדהים.

אני זוכרת מעט כל דקה ביום הזה , כל טיפה של קולוסטרום שסחטתי .

קרו כל כך הרבה דברים מאז , גם להנקה היו חבלי לידה , יובל הייתה על הנקה מלאה , מעיין ינק בהתחלה אבל לא היה מתחבר כל כך טוב והיה מקבל שאוב והשלמת תמ"ל.

התקשרתי אליך להתייעץ והדהמת אותי עם הנכונות לעזור , התמיכה שלך הייתה הרבה יותר מעצות וטיפים.

היה קשה אבל שמחתי על כל סמ"ק שהצלחתי לתת להם . היו רגעים קשים , היו מיילים ששלחתי לך באמצע לילות אחרי שאיבות שלא הניבו כמויות גדולות ותמיד היית שם בשבילי , במייל, לשיחת טלפון, ב- SMS , במסנג'ר של הפייסבוק…

כשהם היו בערך בני 4 חודשים החלטתי שאני רוצה לנסות לתת למעיין יותר. נפגשנו לבערך 4 שעות שהיו בין החשובות שהיו לי בחופשת לידה.

היית קשובה אליי ולמטרות שרציתי להציב לעצמי, אמרתי לך שיותר ממה שאני רוצה להניק חשוב לי שמעיין יקבל חלב שאוב שלי, נתת כלים , בנית לי תוכנית ריאלית .

בראיה לאחור אני יודעת שעזרת לי לעשות את מה שאני לא האמנתי- הנקתי תאומים .

בגיל 8 וחצי חודשים שלהם נפרדתי מההנקה  לצערי בגלל דלקת חריפה בשד שלי אבל אני יודעת שהענקתי להם וגם לי התחלה נהדרת והרבה מזה בזכותך.

על אף שהייתה לי תמיכה רבה מסביב והיו רגעים שהרגשתי שאני לא מצליחה, שאני נכשלת. היום אני יודעת שהשקעתי את כולי שבלי עזרתך לא הייתי מצליחה כפי הצלחתי .

שבוע הבא הם בני שנה – עברנו שנה מרגשת , מאתגרת , קשה , אינטנסיבית ובקיצור נהדרת !

תודה שהיית חלק מהמסע שלנו , מהמסע שלי להיות אמא .

י.

יעל יקרה,

רציתי להודות לך על העזרה המקצועית והתמיכה האישית בתהליך ההנקה הראשון שלי.

המקצועיות והידע הרבים שלך לצד האישיות הנעימה והמרגיעה עזרו לי לעבור את השלבים הראשונים והלא פשוטים של תהליך ההנקה, לא להישבר ולהמשיך להניק.

תודה לך על הרגישות, ההתעניינות הבלתי פוסקת ועל כך שתמיד תמיד מצאת זמן לעזור הן בכך שהגעת לסייע לי בבית (ואף הגעת אלי ביום שבת בערב לאחר שיחה טלפונית שבה חשת כי אני במצוקה) והן בתמיכה טלפונית בכל שעה.

אין אנשים כמוך! את מיוחדת ונדירה!

אז שוב תודה ענקית,מורן 

***
יעל היקרה, נפגשנו לראשונה במפגש הכנה להנקת תאומים. באתי בתפיסה שאנסה להניק אך כמובן שאשלב תמל. ב20/1/14 אמה ואופק הגיחו …לעולם- שבוע 36, אופק נולד 2080 ואמה 2495. אני זוכרת את ההלם הראשוני ואת משקל הנוצה שאחזתי אותם בידיי. ההנקה לא צלחה- אופק היה קטן מידי ולא הצליח להיתפס וכך גם אמה. השאיבות לא הניבו חלב והייתי מיואשת..איפה הקולסטרום? היכן הגודש? ועליי עוד להניק שתיים. ישבתי כל שעות בחדר ההנקה וניסיתי לשאוב, מולי אימהות טריות שמצליחות להניק את תינוקותיהם הרכים (והגדולים לעומת גוזליי). הרגשתי את ליבי נחמץ..אופק פלט את התמל וכאב לי יותר. היית לי זמינה ותומכת, הסברת שזה עוד אפשרי. שהגעתי הבייתה- הגעת גם את. הראית לי שהם מסוגלים לינוק אבל יותר מזה- שגם אני מסוגלת להניק. בנית לי תוכנית "תרגולי הנקה"- רציתי לעבור להנקה מלאה וחששתי שלא אוכל, שהם לא יונקים יעיל, שהם לא עולים מספיק במשקל ובכלל שאין בי את הכוחות. חיזקת אותי לאורך כל הדרך- תמיד עם מילה טובה וייעוץ אימהי (לא רק בהנקה אלא גם רופא חביב ומטפלת קרניו מוצלחת). גרמת לי להאמין שאני מסוגלת לספק להם את הטוב ביותר. אוטוטו אני סוגרת 8 חודשי הנקה מלאה. אמה ואופק גדלים ומתפתחים נהדר, היום אני מבינה כמה ההנקה תרמה לי לחיזוק הקשר עימם. היכולת להתבונן, לאחוז וללטף תוך כדי ההנקה. החיוכים הקטנים שאנחנו מחליפים במהלכה והיום? מושכים לאימא בחולצה, סוחטים לעצמם את השד ונחים עליו כי הוא מקור בלתי נלאה של חום ונחמה. לימדת אותי גם להניקם יחדיו- עדיין מתרגשת כל פעם מחדש שהם אוחזים ידיים ומתבוננים אחד בשני (וכמובן היעילות בזמנים! 🙂 ). אז זוהי הזדמנות טובה להודות לך ולהוקיר את עבודתך ואת הליווי התומך. מקווה שאימהות רבות יזכו ביועצת הנקה כמוך
***

יעל,

אם כבר מתכתבות אז רציתי להגיד המון תודה ושהיית מקסימה ומרגיעה.

עם כל הלחץ של תאומים, פגיה, שאיבות ועוד שטויות את היית מעוז של שפיות. 

כל האחיות שהסתובבו סביבנו בהתחלה בעיקר גרמו לי להרגיש חסרת ביטחון בגידול הקטנים ובייחוד בניסיונות ההנקה שהיתה כ"כ מאתגרת בגלל המצב..

את היית תומכת ומרגיעה. אפילו ברגעים שחשבתי להפסיק להניק את תמכת ונתת לי להרגיש שכל החלטה שלי היא לגיטימית ושלי בלבד. וזה מה שהייתי צריכה אז כדי להחליט איך ממשיכים הלאה…

אז שוב תודה וממליצה בחום לכל מי שאני פוגשת

נשיקות

הילה והתאומים

                      ***

יעל קודם כל רציתי לומר לך אלפי תודות אני כבר מרגישה יותר מוכנה

אנחנו לא מכירות ולא נפגשנו אך העזרה הטלפונית עשתה לי טוב בלב

אז תודה על הנכונות לעזור לי

התקשרתי כי קיבלתי המלצות טובות עליך.

עזרה ראשונית ככה ללא תנאים ומכל הלב

תודה

מ.

המלצה פייסבוק נוי onlyפבראר 2014

***

המלצה פייסבוק לימור 2014

*** ההרגשה שלי הייתה שזו אישה נפלאה שפועלת מתוך תחושת שליחות שההנקה תתממש ותהיה מוצלחת. כל כך הרבה תמיכה ודאגה אמיתי וכנה. תודה!! א. ***

ושוב, תודה על כל העזרה, התמיכה וההקשבה הרגישה שלך כלפינו.

הליווי שלך אינו מובן מאיליו.

ד.

***

את יעל הכרתי במפגש אמהות ותינוקות ברחובות. שאלנו אותה שאלות עליהן ענתה בפירוט רב תוך כדי תשומת לב לכל אחת ואחת. אני הייתי זקוקה גם לעזרה בהנקה פנים מול פנים, ולא היה אכפת ליעל לחכות גם שהתינוק הרך שלי יקום מהשינה, דבר שאינו מובן מאליו בכלל (במיוחד במפגש שכזה). כשהיא ראתה את הבעיה שלי ואיך התינוק יונק היא כיוונה, נתנה טיפים, חיבקה, עודדה ותמכה (פיזית) – ממש כמו אמא. וזה רק בחצי שעה . אחרי שהקשבתי לעצותיה אני מניקה בכיף ובהנאה מרובה.

ממליצה בחום